Kuidas osta Safal Fashioni e-poest?


Safal Fashioni e-poest on toodete ostmine lihtne ja mugav:


1. Valige välja tooted, mida osta soovite ning lisage need ostukorvi, vajutades toote juures olevale "ostukorvi" nupule.

2. Seejärel vormistage oma tellimus, lisades lahtritesse kindlasti ka oma kontaktandmed.

3. Tasuge ostu eest saadud arve alusel oma internetipangas. Seejärel paneme toote teile ka posti.

 

 

Toodete valimine ja ostukorvi lisamine

Esimese sammuna toote ostmisel peate endale sobivad tooted välja valima ning need ükshaaval ostukorvi lisama. Ostukorvi lisamisega te asju ostnud veel pole, ostukorvis saate tooteid ka kustutada või koguseid muuta.

 

Tellimuse vormistamine

Tellimusvormi väljadele palume teil kindlasti lisada oma kontaktandmed, et saaksime teineteisega vajaduse korral kontakti võtta. Pärast ostu kinnitamist saadetakse teie sisestatud e-mailile arve, mille saate tasuda oma internetipangas. Kaup pannakse teele pärast makse laekumist.
 

Kauba tagastamine
Selleks, et oleks kindlam ja turvalisem Safal Fashioni tooteid tellida, kehtib kõikidele kaupadele 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Kui teile toode ei sobinud, siis võtke meiega ühendust aadressil info@safalfashion.com, kuid rõhutame, et tagastatud kaup peab olema kasutamata ja pakendis ning siltidega. Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele.

 

Selleks, et tagada toodete unikaalsus ja kandja erilisus, on meil paljusid tooteid vaid üksikeksemplaris. Anname endast parima, et saaksite just selle salli, mida soovite, aga kui juhtub, et teie soovitud sall on otsa lõppenud, anname teile sellest kohe teada ning tagastame kindlasti ka raha!