Safali rõngassallid on stiilsed, unikaalsed, värvilised ja moodsad. Õmmeldud on need kaalukangast, et soodustada taaskasutust.
Kaalukangas on suuremates kangapoodides müüdavad kangajupid, mida ostetakse kaalu järgi. Nende hulgas on suuremaid ja väiksemaid kangatükke, tänu millele on ühesuguseid kangaid ja salle vähe.


 


Visioon – Safal Fashioni visiooniks on tuua inimeste ellu läbi värviliste aksessuaaride erksust, värskust ning värve.


Missioon – Safali missioon on valmistada ning müüa stiilseid ja moodsaid salle ning muid tooteid nii meestele, naistele kui lastele. Soovime pakkuda unikaalseid tooteid nii suveks kui talveks ning olla klientide jaoks usaldusväärne ja hinnatud bränd.


kuidas kanda rõngassalli


Mis tähendab Safal?

Safal tuleneb nepaali keelest ning tähendab "edu". Ilus algus ilusale firmale, kas pole :)

 

Kuidas sündis ettevõtte idee?

Idee sündis käsitööarmastusest ning jõulukinkidest. Nimelt said mõned meie lähedased jõuludeks endale isetehtud rõngassallid ning sealt kasvas idee edasi – hakata tegelema rõngassallide õmblemisega ning neid laiemale ringile pakkuma.
 

Mis on rõngassall?

Rõngassall on rõnga- ehk o-kujuline sall, millel puuduvad otsad ning mille otsad ei jää kuhugi tilpnema. Tänu sellele püsib sall kenasti kaelas.
 

Kuidas kanda rõngassalli?

Rõngassalli kasutamisvõimalusi on üllatavalt palju:

1) Rõngassalli saab kanda kaelas. Olenevalt salli pikkusest saab seda kanda kas aksessuaarina või pannes ühe korra veel ümber kaela, on sall soe ja praktiline.

2) Rõngassalli saab kanda peas tuule-, vihma- ja päikesekaitsena. Üks keerd ümber kaela ja teine keerd jäta ümber kaela tõmbamise asemel hoopis pea peale. Näed seksikas ja naiselik välja!

3) Kanna rõngassalli õlgadel, nii saad ka õlad sooja! Pane käed sallist läbi nii, et sall ise jääb selja taha.

 

Mis materjalidest sallid on?

Kasutame oma sallide õmblemisel kaalukangaid, tänu millele on iga meie sall eriline - samasuguseid salle on kollektsioonis vähe ning tänu sellele ei jaluta sulle keegi tänaval ka samasuguse salliga vastu. Sallid on tehtud hetkel peamiselt lükrast ning kunstsiidist, talviseks perioodiks mõeldud sallid on kootud akrüüllõngast, õmmeldud fliisist, flanellist ja karvast.
 

rõngassall meestele
Milliseid salle müügil on?

Safal õmbleb käsitsi rõngassalle nii naistele, meestele kui ka lastele. Hetkel on kollektsioonis nii suvised ja talvised rõngassallid, vastavalt siis õhulisemad ja kergemad ning soojemad ja paksemad. Kollektsioon täieneb pidevalt ning uusi salli lisandub mitu korda kuus.

Lisaks rõngassallidele on valminud ka esimesed soojad puffid tüdrukutele, mis väljast nunnult roosad ja seest mõnusalt pehmed.
 

 

 

Soovime ühendada ilu ja praktilisuse, sest leiame, et sallid on praktilised ning ka väga ilusad!


Me teame, et Sa oled eriline,
kuid Safali salliga oled veelgi erilisem :)